אודות המשרד

משרד עו"ד איתי סמו הינו משרד בוטיק המתמחה בתביעות ביטוח ונזיקין. המשרד והעומד בראשו, שמו להם למטרה להעניק ללקוחות באשר הם, יעוץ וליווי משפטי יסודי ומקצועי ללא פשרות, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, יושרה, מסירות ואחריות.

המשרד מתמחה בליווי וייצוג לקוחות בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות למימוש ומיצוי זכויות לרבות: תביעות לנכות כללית, שירותים מיוחדים, ניידות, קצבת ילד נכה, אובדן כושר עבודה, תביעות לגמלת ילד בעל צרכים מיוחדים, תביעות בשל נזקי גוף ופציעות, תביעות ביטוח סיעודי, מחלות קשות, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, מומים מולדים, תביעות לפטור ממס הכנסה ועוד.

החזון של המשרד מיום הקמתו הוא להוביל את הלקוחות בבטחה בנבכי הבירוקרטיה ולהעניק להם תקווה ומענה מיטבי אל מול הקשיים ודרישות הממסד. זאת במטרה למצות את כל הזכויות המגיעות להם, עד להצלחה.

אודות עו"ד סמו

בראש המשרד עומד עו"ד איתי סמו, בוגר תואר ראשון במשפטים LLB מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2014.  עו"ד סמו רואה את טובת הלקוח לנגד עיניו והוא מעורב בכל תיק על כל פרטיו, במסירות ושקיפות מלאה וזאת כחלק מהתפיסה המקצועית וערכי הליבה של המשרד.

עו"ד סמו מתייחס לפעילות המשרד כשליחות, הוא מלווה את הלקוחות ברגעים הקשים ביותר כאשר "חשך עליהם עולמם", לוקח אותם יד ביד, מעניק להם תחושה שהם לא לבד במערכה. הוא מטפל בתיקים מורכבים וטעונים בנחישות רבה, סבלנות ויחס אישי, עד לקבלת הזכאות ומיצוי הזכויות עד תום. המוטו של עו"ד סמו המלווה אותו כל חייו, הוא שאפתנות ונתינה ללא תנאי, הלקוחות זוכים ליחס אישי הוגן ומקצועי ללא פשרות וללא אפליה או דופי.